ANSAs hovedkontor kan svare på spørsmål om studier i utlandet og ANSAs politiske arbeid, medlemskap og studentforsikring, og gi råd og veiledning til studenter under studietiden.

Spørsmål om studer i utlandet

For spørsmål om studier i utlandet

Les mer om ANSA Informasjonssenter

Snakk med oss på digital studiemesse!

I ukene 2-7 i 2021 står vi klare for å svare på spørsmål om studier i utlandet på Ta Utdannings studiemesse. Messa er digital og du kan dermed delta fra hele landet. Meld deg på gratis via Ta Utdanning sin nettside.

Telefon

Telefon: +47 22 47 76 00
Mandag – torsdag fra klokken 10.00-15.00 (stengt kl. 11.30-12.00) 

Webinar

Webinar (web+seminar) er en online presentasjon hvor deltakerne følger foredrag på sin egen datamaskin hjemmefra. Innloggingsinformasjon blir sendt deltakerne på forhånd. Det blir mulig å stille spørsmål på det du lurer på i løpet av webinaret.

Meld deg på webinar her

Digital veiledning

Veiledning hos ANSA er nå utelukkende digital. Du kan ikke ha mer en én veiledningstime bestilt av gangen.
Meld deg på veiledning her

Mail om studier i utlandet

 

Spørsmål om medlemskap og forsikring

For spørsmål om medlemskap og forsikring

Medlemskap, medlemsgoder og ANSAnett

Telefon: +47 22 47 76 00
Mandag – torsdag fra klokken 10.00-15.00 (stengt kl. 11.30-12.00) 

Send e-post til medlemsservice: medlem@ansa.no 

Forsikringsspørsmål og melde skade

ANSA Forsikring kan kontaktes på telefon +47 23 11 33 15 (mandag – fredag kl. 08.00 – 16.00) eller send e-post til post@forsikring.ansa.no.

Skal du melde skade? 

Ved melding av skade, både akutt og ordinær, henvend deg til vårt forsikringskontor:

  • www.tryg.no/meld-skade
  • Telefon for akutt skade: +47 55 17 10 01
  • Telefon ved ordinær skade: +47 55 17 26 69
Pressekontakt / beredskap

Pressekontakt

President i ANSA (Talsperson)
Morgan Alangeh
E-post: president@ansa.no
tlf: +47 906 51 156

Kommunikasjonsrådgiver i ANSA
Håkon Randgaard Mikalsen
E-post: Hakon.Mikalsen@ansa.no
tlf: +47 950 09 789

Beredskap

Sosial- og karriereveileder
Hanne Refsdal
E-post: sosialveileder@ansa.no
Tlf.: 22 47 76 00 (tastevalg 4)

Vår sosial- og karriereveileder kan hjelpe deg med små og store utfordringer du måtte møte i studietiden i utlandet. Hun har taushetsplikt og kan bistå i saker som omhandler utleier, studiet, Lånekassen, personlige problemer, sykdom eller annet. Medlemmer kan også bestille en karriereveiledningssamtale.

Annonsering, partneravtaler, ANSAs karrieredag

Annonsering, partneravtaler,
ANSAs karrieredag

Annette Skram Hansen 
E-post: Annette.Skram.Hansen@ansa.no
Tlf.: 22 47 76 12

Økonomikonsulent

Nga Bui 
E-post: Nga.Bui@ansa.no

Webkoordinator

Kinza Ashraf
E-post: Kinza.Ashraf@ansa.no

Andre

Sekretariatet

Generalsekretær i ANSA
Anders P. Halvorsen
E-post: Anders.Halvorsen@ansa.no

Fagsjef ANSA
Lena Dammen
E-post: Lena.Dammen@ansa.no

Organisasjonskonsulent
Jorge Moreno
E-post: Jorge.Moreno@ansa.no

CRM-koordinator
Kristian Borgenvik Kilen-Skogstad
E-post: Kristian.borgenvik.kilen-skogstad@ansa.no

Prosjektleder Alumni
Kamilla Møller
E-post: alumni@ansa.no

Prosjektleder Juvenarte
Dina Dignæs Eikeland
E-post: juvenarte@ansa.no

Hovedstyret i ANSA

Kontaktinformasjon