Landsstyret i ANSA Ungarn består av: landsleder, nestleder, økonomiansvarlig, informasjonsansvarlig, eventansvarlig  og et styremedlem. Disse er ansvarlige for ANSA Ungarn for ett år av gangen og velges på landsmøtet som holdes årlig.

Kontaktinformasjon

For generelle henvendelser benytt ungarn@ansa.no

Nb! Det kan være lettere å ta kontakt med oss gjennom våre private e-postadresser. 

 

Landsleder

Elin Trondsdatter Ottestad 

landsleder.ungarn@ansa.no

elint.ottestad@gmail.com 

+47 412 18 996

Nestleder

Andrea Svendsen 

nestleder.ungarn@ansa.no

andrea96@me.com

+47 905 64 255

Økonomiansvarlig

Kristine Wallem 

okonomi.ungarn@ansa.no 

wallem.kristine@gmail.com

+47 406 25 798

Info- og webansvarlig

Anna Kristine Hagen Mathiesen 

info.ungarn@ansa.no

annma97@gmail.com

+47 938 75 390

Eventansvarlig

Pernille Krabset

event.ungarn@ansa.no

pernille.krabset@gmail.com

+47 976 71 718

Styremedlem

Karoline Elise Herheim 

styremedlem.ungarn@ansa.no

karolieherheim@me.com

+47 940 33 838