Vi i ANSA Melbourne kan hjelpe deg med spørsmål angående studier og rettigheter. Vi opererer også som krisekontakt dersom du skulle komme ovenfor noen problemer. Er det noe du lurer på er det bare å ta kontakt med oss i bystyret så skal vi hjelpe til så godt vi kan.

Ønsker du å engasjere deg i ANSA, kan du delta på valget som vi har på slutten av semesteret. Vi oppfordrer alle til å delta, enten man ønsker å stille til valg eller om man vil bli med å stemme frem gode kandidater. Husk at du kan  bruke din stemme til å gjøre ANSA til en enda bedre organisasjon!  

Studieguide

Har du spørsmål om hva du kan forvente deg i Melbourne? Lurer du på hva du må gjøre før du kommer? Vi har laget en studentguide med informasjon om alt du trenger å vite her

Styret i Melbourne

Ta kontakt med oss på melbourne@ansa.no.

Lokallagsleder

Carina Midthaug
Mobil: +61 (0) 408982747
Email: melbourne@ansa.no

Økonomiansvarlig

Sophie Nyborg
Mobil: +61 (0) 474766213
Email: Sken95@hotmail.com

Arrangementansvarlig

Torunn Haugan
Mobil: +61 (0) 431 812 647
Email: Marthe.G.K@gmail.com 

Markeds- og webansvarlig

Guro Engell Kanton
Mobil: + 61 (0) 422 855 558
Email: guro-engell@live.no

Kontaktperson University of Melbourne

Fredrik Hognestad
Mobil: +61 (0) 412 359 970
Email: fredrik.hognestad@lyse.net

Les studiebeskrivelse fra University of Melbourne

Kontaktperson La Trobe University

Karl-Henrik Lønn
Mobil: +61 (0) 450 763 910
Email: karl.h.lonn@gmail.com

Les studiestedsbeskrivelse fra La Trobe University.

Kontaktperson RMIT University

Julianne Lie Drange
Mobil: + 61 (0) 401 395 203
Email: julianne.lie@live.no

Les studiestedsbesrivelsen fra RMIT University.

Kontaktperson Swinburne University

Marius Mork
Mobil: +61 (0) 413 928 772
Email: mariusaslakmork@gmail.com

Les studiebeskrivelsen fra Swinburne University

Kontaktperson Monash University

Espen John Ombler
Email: omblere@yahoo.com

Kontaktperson Deakin University

Camilla Holen Bjørkavåg
Mobil: +61 (0) 450 088 364
Email: cb.91@hotmail.com

Følg oss på Facebook!

ANSA Melbourne (Facebook-side)