Vintertur 2010 - Tongariro Crossing (Ny tid, 8-10 oktober!)

Årets vintertur går til Tongariro National Park 8-10 oktober (vi har byttet tidspunkt pga lav oppslutning rundt først tenkte datoer), hvor vi skal begi oss ut på den velkjente Tongariro Crossing. Turen over Tongariro er gratis. Les mer om turen her:  http://www.tongarirocrossing.org.nz/


Vi kommer til å legge oss inn på ”The Park Travellers lodge” https://www.the-park.co.nz/ som ligger midt i området. Selve turen over Tongariro vil vi gjøre på lørdag 9. oktober. På søndag er det muligheter for å reise opp i alpinanleggene som ligger i området for å stå på ski hvis det er ønskelig.


Vi reiser med felles transport fra Auckland og Wellington. Er du i en annen by i New Zealand skal vi prøve å hjelpe deg med transport. Transporten går tilbake til de respektive byene på søndag, men dere er fritt fram til å gjøre hva dere vil på søndag om dere ikke vil bli med tilbake.


Som vanlig vil du som medlem av ANSA nyte store fordeler av å dra på denne turen med oss. ANSA NZ hjelper til med transport, mat og opphold hele helgen. Dette vil koste $200 pr person, men som ANSA medlem sponser vi deg med $100! Husk at du som ANSA medlem får seng for 2 netter, mat og transport  av oss for kun $100!


Denne turen er åpen for alle, enten du er ANSA medlem eller ikke. Hvis du har venner som ikke er norske er de også hjertelig velkommene!
Tongariro crossing er en tur du bør få med deg mens du er her i New Zealand. Hvorfor ikke spare litt penger og skaffe nye venner mens du er med?


Meld deg på nå ved å sende mail til . Påmeldingsfrist er 27. September. Ved påmelding vil du få tilsendt kontonummer hvor du kan overføre penger, eventuelt tar vi også imot penger på dagen vi møtes for å dra.


Husk det er bindende påmelding da vi må bestille rom på The Park Traveller Lodge. Husk fristen.

.
Vi sees!

Sist endret: 20.03.2011 07:36 Skriv ut