Bli med på ANSA Canada sitt landsmøte i Vancouver! Sjekk ut vår flyer-invitasjon her!
Møt gamle og nye medlemmer på vårt årlige landsmøte som i år går av stabelen i vakre Vancouver på Canada’s vestkyst. Dette blir ett lærerikt og sosialt arrangement for våre ANSA Canada medlemmer så sett av datoen allerede nå! 6-8 Mars. Dette er også muligheten til å møte ANSA Presidenten samt studentpresten.
Styreverv:
Det er på landsmøtet hvor man har anledning til å bli aktivt involvert i styret, og lurer du på å stille til valg er det bare å sende spørsmål om hva stillingen innebærer til oss i det nåværende styret.
Kandidater kan begynne å tenke over en 1-2 minutters valgtale for å overbevise potensielle velgere hvorfor de skal stemme på akkurat deg.
Har du ikke anledning til å delta på landsmøtet, men vil du stille til valg allikevel? Send oss din "valgtale", enten i tekstformat eller videoformat (for eks. youtube), så kan den presenteres under valget.
Reisestøtte:
Reisestøtte vil bli prioritert til de 15 første som melder seg på!
Vi vil dekke halve reise beløpet på opptil $ 150. Deltagere som ikke bor i Vancouver vil få dekket hotell opphold under møtet (fredag-søndag)
Eventuell støtte til felles-middag vil også bli gitt.
For å få støtte MÅ man delta på HELE møtet lørdag 7 mars og gi kopi av kvitteringen/reisebilletten.
Påmelding:
Påmelding sendes vennligst via e-mail til
.no
PÅMELDINGSFRIST: 9 Februar
Det er opprettet en facebook-event under http://www.facebook.com/home.php?#/event.php?eid=47027476732&ref=nf. MEN vi minner på at facebook påmelding er IKKE GYLDG påmelding!
Husk også å sende påmelding selv om du bor i Vancouver området, slik at vi vet hvor mange vi skal bestille lokalet, restaurant til osv. bare gi beskjed at du ikke trenger overnatting.
Program:
Program vil bli lagt ut her samt sendt ut til alle deltakere så snart det er klart.
Vi håper å se dere alle der!